Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Přehled akcí pro rok 2018

21. 6. 2018

Únor

  8.2.     ZH Písek - školení vedoucích připouštěcích stanic

  9.2.     ZH Tlumačov - školení vedoucích připouštěcích stanic

Březen

  3.3.    Terezín - IV. ročník přehlídky plemenných hřebců

  3.3.    ZH Písek - 1. jihočeská přehlídka plemenných hřebců

10.3.    ZH Písek - 2. jihočeská přehlídka plemenných hřebců

10.3.    Olomouc-Lazce - přehlídka plemenných hřebců chladnokrevných plemen

11.3.    ZH Tlumačov - přehlídka plemenných hřebců a den otevřených dveří

17.3.    Štěnovický Borek - západočeská přehlídka plemenných hřebců

24.3.    Dolní Jelení - přehlídka plemenných hřebců chladnokrevných plemen

Duben

14.4.    Sušice - kvalifikace kombinovaných soutěží ( J + OV a TT )

20.4.    Zdeslav - svod klisen

29.4.    Prostřední Bečva - kvalifikace kombinovaných soutěží ( J a D )

Květen

  1.5.    Prostřední Bečva - XXIII. ročník výstavy koní na Valašsku

  2.5.    ZH Tlumačov - jarní třídění hřebečků v TO

  5.5.    Deštné - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( OV a TT )

12.5.    Petrovice - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J a D + OV a TT )

12.5.    Předlánka - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( OV a TT )

12.5.    Přeštěnice - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J )

12.5.    Dolní Oldříš - jarní třídění v TO + zápis klisen do PK

18.5.    ZH Písek - jarní třídění hřebečků v TO Humňany

19.5.    Třešť - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( D a TT)

19.5.    Třešť - přehlídka ČMBK

26. a 27.5.    Nový Jičín-Žilina - oblastní výstava koní spolku Nový Jičín

31.5.    Klokočov - ZV klisen + svod

Červen

  2.6.    Zdeslav - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J a D + OV a TT )

  2.6.    Lanškroun - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J a D + OV a TT )

  3.6.    Náchod-Běloves - přehlídka 1, 2 a 3 letých klisen Náchodského spolku

  3.6.    Staré Město - přehlídka ČMBK + svod

  9.6.    Dolní Jelení - kvalifikace chladnokrevných soutěží (OV a TT )

16.6.    Heřmánky u Potštátu - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( D )

16.6.    Ruda u Rakovníka - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J a D + OV a TT )

23.6.    Martinkovice - kvalifikace chladnokrevných soutěží (OV a TT )

23.6.    Makov - přehlídka tamního chovu ČMBK

30.6.    ZH Tlumačov - chovatelský den

30.6.    Loštice - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J a D + OV a TT )

30.6.    Kosova Hora - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J + OV a TT )

Červenec

  2.7.    Loštice-Žadlovice - ZV klisen + svod - zrušeno

  5.7.    Květná - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J a D + OV )

  7.7.    Roželov - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( OV a TT )

  7.7.    Hunčice - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J a D + OV )

  7.7.    Rosice - ZV klisen + svod

14.7.    Javorná-Štíhlov - přehlídka ČMBK

20.7.    Blovice - ZV klisen + svod

28.7.    Janovice-Dvorka - ZV klisen + svod

28.7.    Klokočov - Den slezského norického koně

28.7.    Rosice - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J a D + OV a TT )

Srpen

3. - 5.8.    Olomouc-Lazce - 3. Moravský šampionát tříletých klisen a výstava koní

11.8.    Svržno - přehlídka klisen s hříbaty všech plemen

11.8.    Vesce - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J a D + OV a TT )

11.8.    Veselíčko - kvalifikace chladnokrevných saoutěží ( J a D + OV a TT )

18.8.    Dolní Lažany - kvalifikace chladnokrevných soutěží ( J a D + OV )

23.8.    Rychnovek - ZV klisen

24.8.    ZH Písek - oblastní přehlídka 3 letých klisen a klisen s hříbaty a ZV klisen + svod

25. a 26.8.    Ostrava-Polanka - oblastní výstava koní spolku Ostravsko

24. - 26.8.    Pardubice - Koně v akci

26.8.    Hamry - přehlídka ČMBK

Září

  1.9.    Veselí nad Moravou - ZV klisen + svod

  5.9.    Čakovičky - ZV klisen + svod

  9.9.    Třebíč - chovatelský den

15. a 16.9.    Klokočov - MČR v kombinovaných soutěžích chladnokrevníků

16.9.    Borová - Formanský den

21. - 23.9.    Lysá nad Labem - výstava koní - Kůň 2018

26.9.    ZH Písek - ZZV hřebců

27.9.    ZH Tlumačov - ZZV hřebců

28.9.    ZH Tlumačov - zahájení 60 denního testu hřebců

30.9.    Klokočov - česko-slovenské mistrovství v chladnokrevných soutěžích

Říjen

  6.10.    Kamenice nad Lipou - XVI. mistrovství ČR v orbě koňmi

10.10.    ZH Tlumačov - podzimní třídění a naskladnění hřebečků do TO

19.10.    ZH Písek - podzimní třídění a naskladnění hřebečků do TO Humňany

24.10.    Dolní Oldříš - podzimní třídění v TO

26.10.    ZH Tlumačov - ukončení 60 denního testu hřebců